INTERIÉROVÉ ŠTÚDIO

Dohodou o úzkej spolupráci so spoločnosťou MK interiér + s.r.o, ktorá má dlhoročné skúsenosti s návrhom a následnou realizáciou interiérov na kľúč, rozšírila spoločnosť ELISIA s.r.o svoje portfólio o návrh a realizáciu kompletného interiéru , s využitím najnovších trendov s prihliadnutím a prispôsobením sa potrebám i vkusu svojich klientov.


Využitím služieb nášho interiérového štúdia dosahujeme maximálnu úsporu času pri dodržaní najvyšších kvalitatívnych štandardov a najnižších cien vo svojej kategórii.

Pri vyžití služieb interiérového štúdia developera, nie je potrebné čakať na formálny proces odovzdania nehnuteľnosti, ale je možné paralelne realizovať výstavbu nehnuteľnosti i realizovať interiér.

 

Cenová kategória interiérov, čo do materiálov i ceny prác je mimoriadne výhodná, nakoľko v réžii nášho interiérového štúdia sa realizuje veľké odberné množstvo, a tak aj samotný nákup prác a materiálov je cenovo výhodný a priaznivý.

 

Ako developer poskytujeme pri výbere nášho interiérového štúdia záruku na celú realizáciu
Vyberáme kvalitné, rokmi vyskúšané materiály a spolupracujeme len s historicky overenými partnermi pri nákupe materiálov a prác.

 

Dohliadame na celý proces od návrhu až po realizáciu interiéru, ako do kvality prevedenia, tak aj do účelnosti a úžitku, pričom sledujeme čo najvyššiu mieru spokojnosti za čo najmenej investícii.