Súkromná bytová rezidencia Koruna

je osadená na najvyššom bode úspešného a luxusného projektu Kráľovej hory s výhľadom na celý Prešov, ako čerešnička celej novej lokality sídliska 3.

Je korunou najvyhľadávanejšieho sídliska 3 v Prešove, vzdialená od základnej a materskej školy len 190 m. Moderná kubická novostavba s použitím tradičnej a zdravej tehly je osadená v prírodnom, zelenom prostredí a poskytuje nový domov iba pre 4 luxusné byty.

V jej súkromí, v jej dizajne a výnimočnej lokalite je ukrytá unikátnosť rezidencie moderných bytov. Bytový dom poskytuje veľkorysý úložný priestor pre svojich majiteľov a to samostatnými pivnicami, kočikárňou a ďalšou technickou miestnosťou v zázemí domu.

Perlou súkromnej rezidencie je kombinácia bytu s terasou i vlastnou záhradou zaliatou do neskorého večera západným slnkom, ako skutočnej oázy pokoja. V dnešnej hektickej a neistej dobe vo vzťahu k zahraničiu Vám tento luxus bývania poskytne všetko, čo pre život, relaxáciu i starostlivosť potrebujete. Každý z bytov je moderne a nádherne dispozične riešený a jeho čaro, romantiku a teplo domova podčiarkuje teplo krbu. Pri svojom luxuse sú byty zároveň nenáročné na prevádzkové náklady. Sú to úsporné riešené novostavby s najvyššou energetickou triedou. Ich investičná a trhová hodnota je trvalo udržateľná, pretože vzorec rýchlosti predaja, likvidity nehnuteľnosti je: lukrativitu bytu určuje jeho poloha.